Přikrývka péřová Luxury Line 140×220

13 050 

🧵Ušijeme pro Vás do 14 dnů 🤝

Popis

Přikrývka péřová Luxury Line

Luxury Line – jsme velice potěšeni, že vás zaujala tato luxusní řada péřových lůžkovin.

Čím je jedinečná a proč byste ji měli mít?

Péřová náplň je ze 100% nadýchaného prachového peří. Tuto řadu oceníte také pro je její luxusní vzhled. Obvodové orámování přikrývky i polštáře je ze zlaté saténové paspule a sypkovina je v barvě královské bílé.

Luxury Line péřové přikrývky a polštáře jsou jedinečné také tím, že vám na saténovou paspuli vyšijeme jakékoliv jméno – ať už vaše nebo toho, komu chcete lůžkoviny věnovat. Už se vám nikdy nestane, že si spletete polštář nebo peřinu s partnerem. Od teď už bude váš polštář pouze váš a peřinu už vám nevezme nikdo z rodiny.

Naše řada péřových lůžkovin Luxury Line je exkluzivně vyrobená na vaše přání. Je vhodná jako hodnotný dárek pro vaše milované.

Nadstandardní záruka

Péřové přikrývky a polštáře naší výroby se vyznačují vysokou kvalitou, díky níž si udržují své vlastnosti po dlouhou dobu užívání. Dbáme na prvotřídní výběr peří a kvalitní bavlněné sypkoviny. Každý produkt, který opustí naší výrobu, je několikrát kontrolován. Díky tomu Vám můžeme poskytnout na tyto výrobky záruku 5 let.

Kolekce luxusních výrobků. Kombinace špičkové sypkoviny s výběrovým prachovým peřím tvoří vysoce luxusní kolekci péřových výrobků, se kterými budete po dlouhá léta spokojeni.

Rozměr: 140×220 cm

Plnění: 700 g

Barva: královská bílá

Náplň: 100% prachové peří

Sypkovina: 100% bavlna, vazba keprová, dekorační paspule ve zlaté barvě s výšivkou na přání

Dodací lhůta – 14 dnů

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.