Zavinovačka péřová Dráček Jemná náruč – 80×80

1 270 

🧵Ušijeme pro Vás do 14 dnů 🤝

Kategorie:

Popis

Zavinovačka péřová Dráček Jemná náruč – 80×80

Péřová zavinovačka Dráček z řady Jemná náruč vznikla na četná přání Vás rodičů, abychom do našeho portfolia zařadili péřové výrobky inspirované principy metody, kterou zpopularizovala mezinárodně uznávaná autorka knihy “Něžná náruč rodičů” Eva Kiedroňová.

Je ušita do tvaru dráčka s prodlouženým spodním cípem, aby se Vám lépe zavazovala a vešlo se do ní pohodlně i větší děťátko.

Péřová řada Jemná náruč respektuje principy správného psychomotorického vývoje miminka.

Zavinovačka Dráček je plněna kvalitním peřím v poměru 70 % ručně draného husího peří a 30 % prachového husího peří – což je ideální kombinace pro zajištění tepla, měkkosti a zároveň opory, tak aby se děťátko cítilo co nejlépe a zdravě vyvíjelo.

Oproti jiným výrobkům na trhu si navíc naše péřové výrobky Jemná náruč oblíbíte pro jejich unikátní možnost snadného praní v pračce na 60°C, sušení v sušičce a pro jejich rozumnou cenu.

Sypkovina péřové zavinovačky Jemná náruč je ze 100% luxusní broušené bavlny s vysokým leskem z velmi jemných přízí a má certifikaci o zdravotní nezávadnosti a QZ kvalitu.

Pozn.: Zavinovačce péřové Maxi Dráček odpovídá tento výrobek z nové řady: Zavinovačka péřová Jemná náruč – 100×100

Plnění: 400 g

Poměr peří: 70 % ručně drané husí peří a 30 % prachové husí peří

Barva sypkoviny: zastřená bílá

 

Proč je důležité k zavinovačce koupit také dětský polovysypaný polštářek?

Pro zdravý vývoj dítěte a taky aby péřová zavinovačka plnila svou funkci, je nutné ji podkládat polštářkem ve velikosti 60×40 cm.

Péřový polštářek Jemná náruč 60×40 cm je pro tyto účely polovysypaný. Bude se Vám tedy zdát méně naplněný.

V zavinovačce se miminko přirozeně propadne na pevný základ matrace, peřinka vytvoří hnízdečko a tělíčko miminka se uvolní.

Účelem polštářku je, že navíc vytvoří mantinel po stranách hlavičky. Hlavička děťátka tak pěkně drží, je uvolněná, není sležená a zakloněná. Miminko v zavinovačce s podloženou hlavičkou péřovým polštářkem leží hezky v ose, nezaklání se a přirozeně protahuje zkrácenou šíji.

Z vlastní zkušenosti a ze znalostí přirozeného chování peří, budete potřebovat nejlépe dva sety zavinovačky a polštářku. Aby peří plnilo svou funkci, je totiž potřeba ho často načechrávat a vystavovat vzduchu (v zimě mrazu, v létě slunci). Pokud si peří nebude moci odpočinout, nasaje vlhkost a neustálou zátěží slehne.

Do kočárku nebo autosedačky využijete také péřový polštářek 30×30 Jemná náruč.

Nákup péřových výrobků je ale dobrá investice. Jakmile děťátko vyroste ze zavinovačky nebo dětského polštářku, můžeme Vám je dle Vašeho přání přešít na dětskou přikrývku nebo jiný péřový výrobek.

K péřové zavinovačce a k péřovému polštářku na našem druhém webu zakoupíte také povlaky ve stejném designu. Vybrali jsme je pro Vás z nadčasového a elegantního materiálu Atlas Grádl, který milovaly už naše maminky a babičky.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.